| Značka | Fala |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 300 mm |
| Materiál | nehrdzavejúca oceľ, EPDM guma |
| Vnútorný priemer | 8 mm |
| Vonkajší priemer | 12 mm |
| Veľkosť pripojovacieho závitu | G1/2(F) x M10x1 (17 mm krátke) |
| Prietok vody | 32 l/min |
| Maximálny tlak | 1 MPa |
| Maximálna teplota | 70 ˚C |
| Aplikácia | spojovacie WC splachovače, spojovacie ventily |
| Symbol | 71840 |
Flexibilná pripojovacia hadica s opletením z nehrdzavejúcej ocelepre vodovodné batérie. Je určená na teplú a studenú vodu.
- Je schválená PZH (Štátnym hygienickým ústavom) na styk s pitnou vodou.
Určené použitie
Je určená od pripojenia umývadlových a vaňových batérií s ventilmi.
Parametre:
- materiál: EPDM guma, poniklované mosadzné spoje, EPDM gumové tesnenie
- priemerný prietok [l/min]: 32
- vnútorný priemer [mm]: 8
- vonkajší priemer [mm]: 12
- pripojovací závit: 1/2" vnútorný x M10 vonkajší (17 mm krátky)
- dĺžka [mm]: 300