| Značka | Fala |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 500 mm |
| Materiál | nehrdzavejúca oceľ, EPDM guma |
| Vnútorný priemer | 8 mm |
| Vonkajší priemer | 12 mm |
| Veľkosť pripojovacieho závitu | G1/2(F) x M10x1 (17 mm krátke) |
| Prietok vody | 32 l/min |
| Maximálny tlak | 1 MPa |
| Maximálna teplota | 70 ˚C |
| Aplikácia | spojovacie WC splachovače, spojovacie ventily |
| Symbol | 71842 |
Flexibilná pripojovacia hadica s opletením z nehrdzavejúcej ocele pre vodovodné batérie. Vhodná na teplú a studenú vodu. Schválená Štátnym hygienickým ústavom na styk s pitnou vodou. Dĺžka 500 mm. Maximálny tlak 1 MPa. Maximálna teplota 90 C. Priemerný prietok 32 l/min. Vnútorný priemer 8 mm a vonkajší priemer 12 mm. Pripojovacie závity: vnútorný 1/2" x vonkajší M10 (krátky 17 mm). Gumová hadica EPDM, poniklované mosadzné prípojky, gumové tesnenie EPDM. Je určená na pripojenie umývadlových a vaňových batérií s ventilmi.
Určené použitie
Je určená na pripojenie k umývadlovým a vaňovým batériám s ventilmi.
Technické údaje
- dĺžka [mm]: 500
- materiál: guma
- veľkosť pripojenia: 1/2 "F x M10x1 M