| Značka | Fala |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 600 mm |
| Materiál | nehrdzavejúca oceľ, EPDM guma |
| Vnútorný priemer | 8 mm |
| Vonkajší priemer | 12 mm |
| Veľkosť pripojovacieho závitu | G3/8(F) x M10x1 (krátke 17 mm) |
| Prietok vody | 32 l/min |
| Maximálny tlak | 1 MPa |
| Maximálna teplota | 70 ˚C |
| Aplikácia | spojovacie WC splachovače, spojovacie ventily |
| Symbol | 71854 |
Flexibilná pripojovacia hadica s opletením z nehrdzavejúcej ocele pre vodovodné batérie. Je určená na teplú a studenú vodu. Je schválená PZH (Štátnym ústavom hygieny) na styk s pitnou vodou a je určená na pripojenie k umývadlovým a vaňovým batériám s ventilmi.
Parametre
- dĺžka [mm]: 600
- priemerný prietok [l/min]: 32
- vnútorný priemer [mm]: 8
- pripojovací závit: vnútorný 3/8" x vonkajší M10 (krátky 17 mm)
- gumové potrubie z EPDM gumy
- poniklované mosadzné prípojky
- gumové tesnenie EPDM