| Značka | Fala |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 500 mm |
| Materiál | nehrdzavejúca oceľ, EPDM guma |
| Vnútorný priemer | 8 mm |
| Vonkajší priemer | 12 mm |
| Veľkosť pripojovacieho závitu | G3/8(F) x M10x1 (dĺžka 50 mm) |
| Prietok vody | 32 l/min |
| Maximálny tlak | 1 MPa |
| Maximálna teplota | 70 ˚C |
| Aplikácia | spojovacie WC splachovače, spojovacie ventily |
| Symbol | 71858 |
Flexibilná, z nehrdzavejúcej ocele opletená pripojovacia hadica pre vodovodné batérie, vhodná pre teplú a studenú vodu.
- Schválená Štátnym hygienickým ústavom na styk s pitnou vodou.
Gumová hadica z EPDM gumy, poniklované mosadzné prípojky, EPDM gumové tesnenie.
Parametre:
- dĺžka 500 mm
- priemerný prietok 32 l/min
- vnútorný priemer 8 mm a vonkajší priemer 12 mm
- pripojovací závit: vnútorný 3/8" x vonkajší M10 (dĺžka 50 mm)
Určené použitie/aplikácia
Je určený na pripojenie umývadlových a vaňových batérií s ventilmi.