| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Priemer | 11 mm |
| Dĺžka | 200 mm |
| Farba | bezfarebný |
| Rozsah prevádzkových teplôt | 170~200 ˚C |
| Bod mäknutia | 85 ± 2 ˚C |
| omša | 1 kg |
| Aplikácia | kartón, drevo, plast, kožu, tkaniny |
| Symbol | 73300 |
Tavné lepidlo na lepenie za tepla, bezfarebné na univerzálne použitie. Vhodné pre 11 mm elektrické pištole.
Určené použitie/aplikácia
Na lepenie za tepla pomocou elektrickej pištole rôznych materiálov, napr:
- papier
- lepenka
- materiálov na báze dreva a textílií