| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Maximálny tlak | 0.4 MPa |
| Sila | 4 kW |
| Typ napájacieho plynu | bután z externého valca, propán-bután z externého valca |
| Teplota plameňa | 800~1200 ˚C |
| Spotreba plynu | 290 g/h |
| Dĺžka horáka (bez dĺžky hadice) | 360 mm |
| Počet šálok horákov | 3 |
| Veľkosť horákov | 17, 22, 40 mm |
| Regulácia výkonu plameňa | áno |
| Dĺžka hadice | 2 m |
| Nastavte obsah | pochodeň, had, bodová dýza na spájkovanie plameňom, spájkovacia tryska s plochým plameňom, spájkovacia tryska obklopujúca plameň |
| Aplikácia | spájkovanie, variť, odvodnenie, pokrývačské práce |
| Symbol | 73325 |
Súprava plynového horáka určená na montážne práce a mnohé aplikácie v iných odboroch. Súprava obsahuje univerzálnu rukoväť, špeciálnu 2 m hadicu s prípojkami na plynovú fľašu a rukoväť a dýzy na tvarovanie plameňa. Na ohrev a horenie môžeme použiť 17 mm bodovú dýzu, 22 mm kruhovú dýzu na tvarovanie plameňa alebo 40 mm plochú dýzu.
- menovitý tlak prívodného plynu [MPa] - 0,5
- menovitý tok [g/h] - 140
- tepelné zaťaženie [kW] - 2
Upozornenia na používanie:
Priama tlaková kategória - bután.
Prístroj by sa mal používať len s opakovane použiteľnými nádobami s technickým plynom butánom vybavenými závitovým konektorom.
Používajte len v dobre vetraných priestoroch.
Pred použitím tohto zariadenia si prečítajte návod na použitie.