| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Sila | 1.7 kW |
| Teplota plameňa | 1200 ˚C |
| Kapacita nádrže | 190 g |
| Typ napájacieho plynu | bután z externého valca |
| Typ plynovej nádoby | pod priamym tlakom, typ EN417 |
| Spotreba plynu | 123 g/h |
| Materiál na bývanie | kov |
| Piezo zapaľovanie | áno |
| Regulácia výkonu plameňa | áno |
| Hmotnosť s prázdnou nádržou | 0.5 kg |
| Aplikácia | spájkovanie, hucanie, kúrenie, odstránenie laku, rozmrazovanie, žíhanie, tvarovanie alebo ohýbanie rúr, zapálenie grilu, gastronómia |
| Symbol | 73403 |
Plynová spájkovacia lampa s piezoelektrickým zapaľovaním.
- Je poháňaná propán-butánom v 190g kartušiach (typ 200 podľa normy EN 417 - bežne dostupné na trhu).
- Maximálna pracovná teplota 1200 °C.
- Výkon 1,7 kW.
- Priemerná spotreba plynu 123 g/h.
- Piezoelektrické zapaľovanie.
- Kovová nádrž.
- S reguláciou veľkosti plameňa.
Určené použitie:
Pájkovacia lampa určená na:
- spájkovanie
- zváranie
- ohrev
- odstraňovanie laku
- rozmrazovanie
- žíhanie
- tvarovanie alebo ohýbanie rúr
- dosky
ako aj na rozpaľovanie grilov a v gastronómii.
Nádrž je vyrobená zo žiaruvzdorného kompozitného materiálu. S reguláciou veľkosti plameňa.
Inštalácia plynovej nádoby
- Uzavrite plynový ventil, na tento účel otočte gombík regulátora úplne v smere označenom "-". Uistite sa, že zapaľovací kolík a tesnenie okolo neho nie sú poškodené alebo opotrebované.
- Odstráňte vzperu z drôtu. Zasuňte plynový kanister do koša lampy a zatlačte ho, kým sa membrána kanistra neprepichne.
- Po prepichnutí membrány nádobky bude plyn z nádobky vytekať, od tohto momentu by sa nádobka nemala demontovať, kým nebude úplne prázdna.
- Potom nádobu zaistite proti vykĺznutiu umiestnením drôtenej vzpery.
Upozornenia na používanie:
Priama tlaková kategória - bután.
Prístroj by sa mal používať len so 190 g jednorazovými nádobami obsahujúcimi technický bután.
Používajte len v dobre vetraných priestoroch.
Pred použitím tohto zariadenia si prečítajte návod na použitie.
Pri používaní súpravy používajte ochranné okuliare.
Pripojenia alebo zmeny na nádobách vykonávajte v nehorľavej alebo nezapálenej atmosfére, mimo dosahu okolostojacich osôb.
Buďte opatrní, pretože kovové časti horáka sa počas prevádzky zahriali. Nechajte lampu vychladnúť.