| Značka | Toya |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 70 W |
| Obrat | 1600 min⁻¹ |
| Napätie | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Priemer vrtáku | 3-10 (58 mm doska), 8-16 (doska 70 mm) mm |
| Uhol hrotu vŕtania | 118 ˚ |
| Priemer brúsneho kotúča | 58, 70 mm |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| Akustický tlak | 61.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 74.0 ± 3.0 dB(A) |
| omša | 1.8 kg |
| Nastavte obsah | orezávatko, brúsny kotúč x2, pracovná hlava x2 |
| Symbol | 73470 |
Ostrič vrtákov 3-16 mm 70 W, 2 nástavce a kotúče. Brúska na ostrenie vrtákov z ocele. Brúska je vybavená dvoma pracovnými hlavami, ktoré umožňujú ostrenie širokého rozsahu priemerov vrtákov. Brúska je určená na prerušovanú prevádzku.
- priemer brúsneho kotúča: 58 mm; 70 mm
- Uhol hrotu vrtáka: 118 stupňov
Priemer vrtáka:
- 3 mm - 10 mm (kotúč 58 mm)
- 8 mm - 16 mm (kotúč 70 mm)
Aplikácia/použitie
Ostrič sa používa na ostrenie tupých vrtákov. Je možné s ním naostriť vrtáky určené na vŕtanie do kovu alebo univerzálne vrtáky.
Ostrič nie je vhodný na ostrenie vrtákov s čepeľou vyrobenou z keramických materiálov, vrtákov do dreva, vrtákov s perom, vrtákov so skrutkovicou, vrtákov s korunkou a vrtákov s iným tvarom čepele, ako majú vrtáky do ocele a univerzálne vrtáky.
Obsah balenia:
- ostrič
- 2 nástavce
- 2 kotúče
Technické údaje
- výkon [W]: 70
- rýchlosť otáčania [1/min]: 1600
- priemer [mm]: 3-16