| Značka | Fala |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Dĺžka odkvapu | 500 mm |
| séria | Rotačné |
| Vzor mriežky | doska pasty, plné (obojstranné) |
| Materiál | Nerezová oceľ 304 |
| Šírka odkvapu | 70 mm |
| Šírka goliera | 20 mm |
| Výška sifónu | 56 mm |
| Veľkosť pripojenia | 50/40 mm |
| WET&DRY | áno |
| ROTARY360 | áno |
| 2IN1design | áno |
| SMARTthru | áno |
| EASYclean | áno |
| HYDROcloth | áno |
| SITO | áno |
| HQ zváranie | áno |
| EXTRA tenký | áno |
| EASYfix | áno |
| Aplikácia | kúpeľne - sprchovacie kúty, bazény - kúpaliská, práčovne, kotolne, balkóny, terasy |
| Nastavte obsah | rošt, odtokový žľab so sifónom, zníženie odpadových vôd, nastaviteľné montážne nožičky, izolačná rohož, hák na zdvíhanie roštu |
| Symbol | 75345 |
Lineárny odtok Wave je dokonalým nápadom na elegantné a praktické usporiadanie priestoru kúpeľne.
Rotačné modely sú inovatívne obojstranné odtoky so systémom Wet & Dry. Možnosť výberu medzi elegantnou nehrdzavejúcou oceľou a individuálnym vzorom dlaždíc, ktorý sa hodí k podlahe, ponúka neobmedzené možnosti dizajnu kúpeľne.
Široká škála dostupných rozmerov umožňuje optimálne prispôsobiť jej dĺžku rozmerom sprchového kúta alebo obkladov a umožňuje väčšiu voľnosť pri plánovaní sprchovacieho priestoru ako pri tradičných vaničkách.
Žľab a rošt sú kompletne vyrobené z nehrdzavejúcej ocele AISI 304, ktorá sa vyznačuje odolnosťou voči korózii, čistiacim prostriedkom a mechanickému poškodeniu.
Sprchové žľaby Fala sú vybavené vybavením, ktoré zaručuje pohodlnú a efektívnu prevádzku počas mnohých rokov:
- WET&DRY - špeciálny roztok v sifóne, ktorý zabraňuje prenikaniu zápachu a chrobákov počas používania, ako aj po vysušení;
- ROTARY360 - odtok možno umiestniť v ľubovoľnom smere
- EASYclean - vďaka háčiku, ktorý je súčasťou balenia, sa ľahko čistí;
- HYDROcloth - súčasťou balenia je tesniaca podložka - nevyhnutná súčasť pri impregnácii;
- STRAINER - účinné a odolné sitko, ktoré zabraňuje upchatiu sifónu a uľahčuje každodennú údržbu odtoku;
- 2IN1dizajn - obojstranný rošt umožňuje vloženie dlaždíc alebo použitie masívneho krytu z brúsenej nehrdzavejúcej ocele.
- EXTRAštíhly - extra nízky sifón pre jednoduchú inštaláciu;
- EASYfix - široký rozsah nastavenia výšky, ktorý umožňuje prispôsobiť odtok povrchu podlahy.
Odtok Wave nainštalujete bez obáv - na všetky naše odtoky sa vzťahuje 10-ročná záruka!
Podrobné informácie:
- Dĺžka odtoku: 50 cm
- vzor mriežky - dlaždica na vlepenie alebo plná (obojstranná)
- materiál: nerezová oceľ AISI 304
- šírka: 70 mm (prídavná príruba cca 2 cm na každej strane)
- výška sifónu: 56 mm
Hrúbka ocele lineárnych sprchových odtokov:
- žľabu: 1,2 mm
- rošt: 1,5 mm
Výrobok podľa EN 1253-1
Trieda zaťaženia: K3 (plochy bez prevádzky)
Trieda tepelného správania výrobku: Trieda A (bez obmedzenia inštalácie)
Prietok: viac ako 36 l/min (sprchová batéria má maximálny prietok 18 l/min)
- kúpeľne, sprchové kúty - kúpaliská, bazény - práčovne, kotolne - balkóny, terasy - odtokový žľab so sifónom - rošt - kanalizačná redukcia 50/40 mm - nastaviteľné upevňovacie nožičky - izolačná podložka - hák na zdvihnutie roštu - návod na použitie - záručný list