| Značka | Fala |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Dĺžka odkvapu | 900 mm |
| séria | Napo |
| Vzor mriežky | Napo |
| Materiál | Nerezová oceľ 304 |
| Šírka odkvapu | 70 mm |
| Šírka goliera | 20 mm |
| Výška sifónu | 52 mm |
| Veľkosť pripojenia | 50/40 mm |
| SMARTthru | áno |
| EASYclean | áno |
| GRIPstrong | áno |
| HYDROcloth | áno |
| SITO | áno |
| HQ zváranie | áno |
| EXTRA tenký | áno |
| EASYfix | áno |
| Aplikácia | kúpeľne - sprchovacie kúty, bazény - kúpaliská, práčovne, kotolne, balkóny, terasy |
| Nastavte obsah | rošt, odtokový žľab so sifónom, zníženie odpadových vôd, nastaviteľné montážne nožičky, izolačná rohož, hák na zdvíhanie roštu |
| Symbol | 75380 |


Lineárny odtok Wave je dokonalým nápadom na elegantné a praktické usporiadanie priestoru kúpeľne.
Široká škála dostupných rozmerov umožňuje optimálne prispôsobiť jej dĺžku rozmerom sprchového kúta alebo obkladov a umožňuje vám plánovať sprchovací priestor s väčšou voľnosťou ako pri tradičných sprchovacích vaničkách.
Je celá vyrobená z nehrdzavejúcej ocele AISI 304, ktorá sa vyznačuje odolnosťou voči korózii, čistiacim prostriedkom a mechanickému poškodeniu.
Sprchové odtoky Fala sú vybavené zariadeniami, ktoré zaručujú pohodlnú a efektívnu prevádzku počas mnohých rokov:
- SMARTthru - špeciálne kontrolné okienko znamená 100 % kontrolu priechodnosti a pohodlné čistenie;
- EASYclean - vďaka háčiku, ktorý je súčasťou dodávky, sa ľahko čistí;
- GRIPstrong - úchyty na stabilizáciu telesa, dodatočné vystuženie konštrukcie v podlahe;
- HYDROcloth - súčasťou balenia je tesniaca podložka - nevyhnutná súčasť pri hydroizolácii;
- STRAINER - účinné a odolné sitko, ktoré zabraňuje upchatiu sifónu a uľahčuje priebežnú údržbu odtoku;
- HQwelding - vysokokvalitné presné zvary , ktoré zaručujú vodotesnosť odtoku;
- EXTRAslim - vyrobený z nehrdzavejúcej ocele AISI 304, sifón s extra nízkym zápachom, ktorý uľahčuje inštaláciu;
- EASYfix - široký rozsah nastavenia výšky, ktorý umožňuje prispôsobenie odtoku povrchu podlahy.
Odtok Wave môžete inštalovať bez obáv - na všetky naše odtoky sa vzťahuje 10-ročná záruka!
Podrobné informácie:
- Dĺžka odtoku: 90 cm
- dizajn roštu - Napo
- Materiál: nerezová oceľ AISI 304
- šírka: 70 mm (prídavná príruba cca 2 cm na každej strane)
- Výška sifónu: 52 mm
Hrúbka ocele lineárnych odtokov:
Výrobok podľa EN 1253-1
Trieda zaťaženia: K3 (plochy bez prevádzky)
Trieda tepelného správania výrobku: Trieda A (bez obmedzenia inštalácie)
Prietok: viac ako 36 l/min (sprchová batéria má maximálny prietok 18 l/min)
- kúpeľne, sprchové kúty - kúpaliská, bazény - práčovne, kotolne - balkóny, terasy - odtokový žľab so sifónom - rošt - kanalizačná redukcia 50/40 mm - nastaviteľné upevňovacie nožičky - izolačná podložka - hák na zdvihnutie roštu - návod na použitie - záručný list