| Značka | Fala |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Rodzaj | RGB LED |
| Sila | 1 W |
| Počet farieb | 8 |
| Materiál | ABS |
| Rozmery | 60x67x18 mm |
| Pohybový senzor | áno |
| Detekčný rozsah snímača | 3 m |
| Čas oneskorenia snímača | 120 s |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| Pracovný čas | 8 h |
| Životnosť | 50000 h |
| Napájanie | batéria |
| Typ akumulátora | 3x1.5V; AAA |
| Symbol | 75455 |
WC svetlo je šikovný spôsob, ako ambientne osvetliť záchodovú misu, čo vám umožní používať toaletu bez toho, aby ste museli zapínať hlavné svetlo.
Malá RGB LED dióda osvetľuje vnútornú časť záchodovej misy plynulou zmenou farieb. Je tiež možné trvalo nastaviť len jednu (z 8 dostupných farieb svetla), farbu podľa vlastného výberu.
Vďaka zabudovanému snímaču pohybu sa svetlo automaticky spustí, keď sa k nemu začnete približovať (dosah až 3 metre).
Aby sa zbytočne nevybíjali batérie (napájanie: 3xAAA; nie sú súčasťou dodávky), zabudovaný svetelný senzor zabezpečí, že sa svetlo zapne len vtedy, keď je na toalete tma.
Inštalácia je triviálna (rovnako ako osviežujúca záchodová kocka) a nevyžaduje žiadne náradie.
Vďaka ohybnému káblu sa svetlo zmestí do akejkoľvek záchodovej misy.
Vystavenie tela pred spaním svetlu spôsobuje výrazné zníženie hladiny melatonínu v tele, ktorý je zodpovedný za spánok, takže vďaka tejto pomôcke nebude nočná fyziologická potreba budiť domácnosť a uľahčí opätovné zaspávanie.
Účel / použitie
WC misy - závesné, stojace, WC súpravy