| Značka | Fala |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| séria | Steely 3 |
| Farba | inox |
| Materiál | Nerezová oceľ 304 |
| Materiál sprchovej hadice | nehrdzavejúca oceľ |
| Výška | 91-121 cm |
| Veľkosť dažďovej sprchy | 20 cm |
| Rozsah dažďových spŕch | 34 cm |
| Veľkosť sprchovej hlavice | 10 cm |
| Dĺžka sprchovej hadice | 1.5 m |
| Rozsah výtoku | 17.5 cm |
| Otočný výtok | áno |
| Telo | jednopákový |
| Počet otvorov | 2 |
| CORUNDox | áno |
| NANOjaskyňa | áno |
| ERGOveľkosť | áno |
| CLEANbody | áno |
| SMARTclean | áno |
| Nolead | áno |
| FULLsteel | áno |
| Aplikácia | kúpeľ, sprchová kabína |
| Nastavte obsah | akumulátor, sprchová hlavica, sprchová hadica s tesnením, dažďová sprcha, sprchová tyč, vačky s rozetami a tesneniami |
| Symbol | 75664 |
Sprchový stĺp Steely je jedinečnou kombináciou moderného štýlu masívneho tela z nehrdzavejúcej ocele s vysoko kvalitnými komponentmi a jedinečnými technológiami.
Hlavová sprcha s keramickou kartušou
Batéria je vybavená keramickou spekanou hlavicou so zafírovou tvrdosťou s mikroskopickými dutinami na povrchu, ktoré chránia mazivo pred vyplavením. To zaručuje bezproblémový chod hlavice počas mnohých rokov.
Nižšia spotreba vody
Voštinový perlátor je odolný voči vodnému kameňu a mechanickému poškodeniu. Vďaka vzduchu nasávanému cez perlátor sa znižuje aj spotreba vody.
Čistota a ergonómia
Telo batérie nemá žiadne zákutia na zachytávanie nečistôt a baktérií a výškovo nastaviteľná tyč poskytuje priestor na pohodlné používanie.
Silikónové trysky v ručnej a dažďovej sprche sa ľahko udržiavajú v čistote - na odstránenie vodného kameňa stačí zotrieť prstom.
Bezpečný a odolný
Vysokokvalitná nehrdzavejúca oceľ SUS304 má zvýšenú odolnosť voči chemikáliám a zachováva si svoj vzhľad aj po mnohých rokoch. Všetky časti sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a sú odolné voči poškodeniu a korózii.
Nerezová oceľ neobsahuje zinok a olovo - toxické prvky, ktoré sa v mosadzných kohútikoch dostávajú do vody v mikromierach.
Jednoduchá inštalácia
Vďaka jedinečnej technológii SMARTnut môžete celú batériu účinne a natrvalo nainštalovať bez použitia vhodných kľúčov alebo skúseností.
Flexibilné hadice s opletením z nehrdzavejúcej ocele sú dlhšie o 15 cm, takže vás pri inštalácii neprekvapia nezvyčajné situácie.
Určené použitie / aplikácia
Obsah balenia
- zmiešavač
- vačky s rozetami a tesneniami
- dažďová sprcha
- sprchová tyč
- sprchová rukoväť
- sprchová hadica s tesneniami
- návod na inštaláciu
- záručný list