| Značka | Fala |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| séria | Steely 4 |
| Farba | inox |
| Materiál | Nerezová oceľ 304 |
| Materiál sprchovej hadice | nehrdzavejúca oceľ |
| Výška | 87-131 cm |
| Veľkosť dažďovej sprchy | 20 cm |
| Rozsah dažďových spŕch | 35 cm |
| Veľkosť sprchovej hlavice | 10 cm |
| Dĺžka sprchovej hadice | 1.5 m |
| Rozsah výtoku | 13 cm |
| Telo | jednopákový |
| Počet otvorov | 2 |
| CORUNDox | áno |
| NANOjaskyňa | áno |
| ERGOveľkosť | áno |
| CLEANbody | áno |
| SMARTclean | áno |
| Nolead | áno |
| FULLsteel | áno |
| Aplikácia | kúpeľ, sprchová kabína |
| Nastavte obsah | akumulátor, sprchová hlavica, sprchová hadica s tesnením, dažďová sprcha, sprchová tyč, vačky s rozetami a tesneniami |
| Symbol | 75665 |
Sprchový stĺp Steely je jedinečnou kombináciou moderného štýlu masívneho tela z nehrdzavejúcej ocele s vysokokvalitnými komponentmi a jedinečnými technológiami:
CORUNDox - keramická hlavica kartuše so zafírovou tvrdosťou odolá aj veľmi tvrdej vode
NANOcave - mikrodutiny, vďaka ktorým sa mazivo v hlavici nevyplavuje a hlavica bez problémov funguje dlhé roky
ERGOsize - nastaviteľná výška tyče poskytujúca priestor na pohodlné používanie
SMARTclean - silikónové trysky v ručnej a hornej sprche, ktoré možno zotrieť prstom a odstrániť tak vodný kameň
SUS304 - vysokokvalitná nehrdzavejúca oceľ sa vyznačuje zvýšenou odolnosťou voči chemikáliám a zachováva si svoj vzhľad aj po mnohých rokoch
HEKSAGONAL - voštinový perlátor, ktorý je odolný voči vodnému kameňu a mechanickému poškodeniu
FULLsteel - všetky časti sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a sú odolné voči poškodeniu a korózii
NOlead - nehrdzavejúca oceľ neobsahuje zinok a olovo - toxické prvky, ktoré sa do vody dostávajú v mikromierach v mosadzných kohútikoch.
Módy sa menia a záruka vydrží - 5-ročná záruka na vodotesnosť nielen samotného tela, ale aj hlavy.
Rozmery:
* výška - nastaviteľná od 87 do 131 cm
* dosah dažďovej sprchy - 35 cm (merané v osiach)
* veľkosť sprchovej hlavice - 20 cm
* dosah výtoku vane - 13 cm (od steny)
- vaňa - sprchový kút - batéria - vačky s rozetami a tesneniami - hlavová sprcha - sprchová tyč - ručná sprcha - sprchová hadica s tesneniami - návod na inštaláciu - záručný list