| Značka | Fala |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| séria | Steely 3 |
| Rodzaj | stojace |
| Farba | inox |
| Materiál | Nerezová oceľ 304 |
| Výška | 40 cm |
| Výška výtoku | 25 cm |
| Rozsah výtoku | 20 cm |
| Otočný výtok | áno, 360˚ |
| Telo | jednopákový |
| Počet otvorov | 1 |
| CORUNDox | áno |
| NANOjaskyňa | áno |
| ERGOveľkosť | áno |
| CLEANbody | áno |
| ECOflow | áno |
| SMARTnut | áno |
| Nolead | áno |
| Nastavte obsah | akumulátor, montážna sada pre montáž bez náradia, pripojovacia hadica s tesnením x2 |
| Symbol | 75719 |
Batéria Steely spája moderný štýl masívneho tela z nehrdzavejúcej ocele s vysokokvalitnými komponentmi a jedinečnými technológiami. Flexibilné hadice s opletením z nehrdzavejúcej ocele sú dlhšie o 15 cm, takže vás pri inštalácii neprekvapia nezvyčajné situácie. Móda sa mení a záruka vydrží - 5 rokov záruky na tesnosť nielen samotného tela, ale aj hlavice.
Vysoko umiestnený a o 360 stupňov otočný vývod poskytuje veľmi veľký priestor na voľné a pohodlné používanie batérie. Vďaka umiestneniu rukoväte budete môcť s mixérom manipulovať aj pri držaní ťažkého hrnca.
Parametre
- konštrukcia: jednopáková
- počet otvorov: 1
- názov série: Steely
- materiál: nehrdzavejúca oceľ
- farba: inox
- celková výška: 40 cm
- dosah výtoku: 20 cm
Obsah balenia
- zmiešavač
- Montážna súprava na inštaláciu bez použitia náradia
- 2 pripojovacie hadice s tesneniami
- ručný
- záručný list