| Značka | Fala |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| séria | Steely 1 |
| Rodzaj | stojace |
| Farba | inox |
| Materiál | Nerezová oceľ 304 |
| Výška | 17.5 cm |
| Výška výtoku | 7.5 cm |
| Rozsah výtoku | 13.5 cm |
| Telo | jednopákový |
| Počet otvorov | 1 |
| CORUNDox | áno |
| NANOjaskyňa | áno |
| ERGOveľkosť | áno |
| CLEANbody | áno |
| ECOflow | áno |
| SMARTnut | áno |
| Nolead | áno |
| Nastavte obsah | akumulátor, montážna sada pre montáž bez náradia, pripojovacia hadica s tesnením x2 |
| Symbol | 75801 |
V batérii Steely sa spája moderný štýl masívneho tela z nehrdzavejúcej ocele s kvalitnými komponentmi a jedinečnou technológiou: CORUNDox - keramická hlavica kartuše so zafírovou tvrdosťou odolá aj veľmi tvrdej vode.
Parametre
- konštrukcia: jednopáková
- počet otvorov: 1
- názov série: Steely
- materiál: nehrdzavejúca oceľ
- farba: inox
Rozmery:
- Celková výška - 17,5 cm
- dosah výtoku - 13,5 cm
- výška po perlátor - 7,5 cm
Obsah balenia
- Mixér
- Montážna súprava na inštaláciu bez použitia náradia
- 2 pripojovacie hadice s tesneniami
- návod na použitie
- záručný list
- CORUNDox - keramická kartuša so zafírovou tvrdosťou odolá aj veľmi tvrdej vode
- ECOflow - prúd vody zmiešaný s nasávaným vzduchom šetrí spotrebu vody o polovicu a nestrieka.
- CLEANbody - telo bez otvorov a zákutí, ktoré zachytávajú nečistoty a mikroorganizmy
- NANOcave - mikrodutiny, aby sa mazivo v hlavici nevyplavovalo a hlavica fungovala bez problémov dlhé roky
- SMARTnut - jednoduchá a odolná montáž vďaka veľkej matici, ktorú naskrutkujete bez použitia akéhokoľvek náradia