| Značka | Fala |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| séria | Steely 3 |
| Rodzaj | stojace |
| Farba | inox |
| Materiál | Nerezová oceľ 304 |
| Výška | 14 cm |
| Výška výtoku | 9.5 cm |
| Rozsah výtoku | 12 cm |
| Telo | jednopákový |
| Počet otvorov | 1 |
| CORUNDox | áno |
| NANOjaskyňa | áno |
| ERGOveľkosť | áno |
| CLEANbody | áno |
| ECOflow | áno |
| SMARTnut | áno |
| Nolead | áno |
| Nastavte obsah | akumulátor, montážna sada pre montáž bez náradia, pripojovacia hadica s tesnením x2 |
| Symbol | 75803 |
Mixér Steely kombinuje moderný štýl masívneho tela z nehrdzavejúcej ocele s vysoko kvalitnými komponentmi a jedinečnými technológiami: CORUNDox - zafírová keramická hlavica kartuše odolá aj veľmi tvrdej vode
Móda sa mení a záruka vydrží - 5 rokov záruky na tesnosť nielen samotného tela, ale aj hlavice.
Parametre
- konštrukcia: jednopáková
- počet otvorov: 1
- názov série: Steely
- materiál: nehrdzavejúca oceľ
- farba: inox
Rozmery:
- Celková výška - 14 cm
- dosah výtoku - 12 cm
- výška po perlátor - 9,5 cm
Obsah balenia
- Mixér
- Montážna súprava na inštaláciu bez použitia náradia
- 2 pripojovacie hadice s tesneniami
- návod na použitie
- záručný list
- CORUNDox - keramická kartuša so zafírovou tvrdosťou odolá aj veľmi tvrdej vode
- ECOflow - prúd vody zmiešaný s nasávaným vzduchom šetrí spotrebu vody o polovicu a nestrieka.
- CLEANbody - telo bez otvorov a zákutí, ktoré zachytávajú nečistoty a mikroorganizmy
- NANOcave - mikrodutiny, aby sa mazivo v hlavici nevyplavovalo a hlavica fungovala bez problémov dlhé roky
- SMARTnut - jednoduchá a odolná inštalácia vďaka veľkej matici, ktorú naskrutkujete bez použitia akéhokoľvek náradia
- Sus304 - vysokokvalitná nehrdzavejúca oceľ sa vyznačuje zvýšenou odolnosťou voči chemikáliám a zachováva si svoj vzhľad aj po mnohých rokoch
- Nolead - nehrdzavejúca oceľ neobsahuje zinok a olovo - toxické prvky, ktoré sa do vody dostávajú v mikromierach
- ERGOsize - ergonomický mixér s vysokým otočným telom poskytujúcim priestor na pohodlné používanie