| Značka | Fala |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| séria | Steely 4 |
| Rodzaj | stojace |
| Farba | inox |
| Materiál | Nerezová oceľ 304 |
| Výška | 43 cm |
| Výška výtoku | 21 cm |
| Rozsah výtoku | 23 cm |
| Otočný výtok | áno, 360˚ |
| Telo | jednopákový |
| Počet otvorov | 1 |
| CORUNDox | áno |
| NANOjaskyňa | áno |
| ERGOveľkosť | áno |
| CLEANbody | áno |
| ECOflow | áno |
| SMARTnut | áno |
| Nolead | áno |
| Nastavte obsah | akumulátor, montážna sada pre montáž bez náradia, pripojovacia hadica s tesnením x2 |
| Symbol | 75805 |
Mixér Steely kombinuje moderný štýl masívneho tela z nehrdzavejúcej ocele s vysoko kvalitnými komponentmi a jedinečnými technológiami.
Záruka 5 rokov na vodotesnosť nielen samotného tela, ale aj hlavice.
Určené použitie / aplikácia
Vysoká, o 360 stupňov otočná výtoková rúra a výsuvná výpusť poskytujú dostatok priestoru na voľné a pohodlné používanie batérie.
Vďaka polohe rukoväte budete môcť mixér ovládať aj pri držaní ťažkého hrnca.
Parametre
- konštrukcia: jednopáková
- počet otvorov: 1
- názov série: Steely
- materiál: nehrdzavejúca oceľ
- farba: inox