| Značka | Fala |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| séria | Retro Black 1 |
| Farba | čierna |
| Materiál | mosadz |
| Materiál sprchovej hadice | nehrdzavejúca oceľ |
| Výška | 95-130 cm |
| Veľkosť dažďovej sprchy | 20 cm |
| Rozsah dažďových spŕch | 33 cm |
| Dĺžka sprchovej hadice | 1.5 m |
| Rozsah výtoku | 16 cm |
| Telo | 2 gombíky |
| Počet otvorov | 2 |
| CORUNDox | áno |
| NANOjaskyňa | áno |
| ERGOveľkosť | áno |
| CLEANbody | áno |
| ECOflow | áno |
| RETROpohľad | áno |
| Nastavte obsah | akumulátor, sprchová hlavica, sprchová hadica s tesnením, dažďová sprcha, potrubie s prúdovým spínačom a montážou, excentrický konektor s tesnením x2, rozeta ozdobna x2 |
| Symbol | 75809 |
Kúpeľňové batérie Retro spájajú tradičný štýl a inovatívnu technológiu, čo zaručuje vysokú kvalitu a bezproblémové používanie po mnoho rokov. Nadčasový dizajn batérií Retro dokonale doplní štýl klasickej alebo modernej kúpeľne.
Batéria má hlavicu vybavenú keramickým sintrom CORUNDox s tvrdosťou zafíru s mikroskopickými dutinkami na povrchu NANOcave, ktoré chránia mazivo pred vyplavením. Telo batérie CLEANbody nemá žiadne zákutia, v ktorých by sa zhromažďovali nečistoty a baktérie, a vďaka ERGOsize vysoko umiestnený výtok poskytuje veľmi veľkorysý priestor na voľné používanie batérie. Módy sa menia a záruka vydrží - 5 rokov záruky na tesnosť nielen samotného tela, ale aj hlavice.
Parametre
- konštrukcia: 2 gombíky
- počet otvorov: 2
- názov série: Retro
- materiál: mosadz
- farba: čierna
Rozmery:
- výška od hornej časti sprchového stĺpa po hornú sprchu: 16 cm
- dosah hornej sprchy: 33 cm (merané v osiach)
- veľkosť hornej sprchy: 20 cm
- výška: nastaviteľná od 85 do 120 cm
- výška od rozety po výtok hornej sprchy: 11 cm
- dosah výtoku batérie: 16 cm (od steny)