| Značka | Fala |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| séria | Retro Black 2 |
| Rodzaj | stojace |
| Farba | čierna |
| Materiál | mosadz |
| Výška | 31 cm |
| Výška výtoku | 21 cm |
| Rozsah výtoku | 14 cm |
| Telo | jednopákový |
| Počet otvorov | 1 |
| CORUNDox | áno |
| NANOjaskyňa | áno |
| ERGOveľkosť | áno |
| CLEANbody | áno |
| ECOflow | áno |
| SMARTnut | áno |
| HEXAGONAL | áno |
| RETROpohľad | áno |
| Nastavte obsah | akumulátor, montážna sada pre montáž bez náradia, pripojovacia hadica s tesnením x2 |
| Symbol | 75812 |
Kúpeľňové batérie Retro spájajú tradičný štýl a inovatívnu technológiu, čo zaručuje vysokú kvalitu a bezproblémové používanie po mnoho rokov.
Nadčasový dizajn batérií Retro dokonale doplní štýl klasickej alebo modernej kúpeľne.
Záruka 5 rokov na tesnosť nielen samotného telesa, ale aj hlavice.
Dodatočné informácie:
- Hlava vybavená keramickým sintrom CORUNDox so zafírovou tvrdosťou s mikroskopickými dutinkami na povrchu NANOcave, ktoré chránia mazivo pred vyplavením.
- prevzdušňovač vyrobený švajčiarskou spoločnosťou (Neoperl) s voštinovou štruktúrou pre lepšiu ochranu proti vodnému kameňu a odolnosť voči rozdrveniu
- vďaka funkcii ECOflow sa nasáva vzduch , spotreba vody sa znižuje o viac ako polovicu a zabezpečuje sa tiché striekanie bez špliechania
- Telo batérie nemá žiadne rohy, v ktorých by sa zachytávali nečistoty a baktérie
- vysoko umiestnený výtok poskytuje dostatok priestoru na voľné používanie batérie
- jednoduchá inštalácia - bez použitia kľúčov a skúseností môžete batériu úspešne a natrvalo nainštalovať
- flexibilné hadice s opletením z nehrdzavejúcej ocele sú dlhšie o 15 cm, takže vás počas inštalácie neprekvapia nezvyčajné situácie
Parametre
- konštrukcia: jednopáková
- počet otvorov: 1
- názov série: Retro
- materiál: mosadz
- farba: čierna