| Značka | Fala |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| séria | Retro Black 3 |
| Farba | čierna |
| Materiál | mosadz |
| Materiál dažďovej sprchy | ABS |
| Materiál sprchovej hlavice | ABS |
| Materiál sprchovej hadice | nehrdzavejúca oceľ |
| Výška | 95-130 cm |
| Veľkosť dažďovej sprchy | 20 cm |
| Rozsah dažďových spŕch | 33 cm |
| Dĺžka sprchovej hadice | 1.5 m |
| Rozsah výtoku | 16 cm |
| Otočný výtok | áno |
| Telo | jednopákový |
| Počet otvorov | 2 |
| CORUNDox | áno |
| NANOjaskyňa | áno |
| ERGOveľkosť | áno |
| SMARTclean | áno |
| HEXAGONAL | áno |
| RETROpohľad | áno |
| Nastavte obsah | akumulátor, sprchová hlavica, sprchová hadica s tesnením, dažďová sprcha, potrubie s prúdovým spínačom a montážou, excentrický konektor s tesnením x2, rozeta ozdobna x2 |
| Symbol | 75818 |
Kúpeľňové batérie Retro spájajú tradičný štýl a inovatívnu technológiu, čo zaručuje vysokú kvalitu a bezproblémové používanie po mnoho rokov.
Nadčasový dizajn batérií Retro dokonale doplní štýl klasickej alebo modernej kúpeľne.
Ďalšie informácie:
- Hlava vybavená keramickým sintrom CORUNDox so zafírovou tvrdosťou s mikroskopickými dutinami na povrchu NANOcave, ktoré chránia mazivo pred vyplavením.
- perlátor vyrobený švajčiarskou spoločnosťou (Neoperl) s voštinovou štruktúrou pre lepšiu ochranu proti vodnému kameňu a odolnosť proti rozdrveniu
- vďaka funkcii ECOflow sa nasáva vzduch , spotreba vody sa znižuje o viac ako polovicu a zabezpečuje sa tiché striekanie bez špliechania