| Značka | Fala |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| séria | Retro Bronze 2 |
| Rodzaj | stojace |
| Farba | hnedá |
| Materiál | mosadz |
| Materiál rukoväte | keramika |
| Výška | 36 cm |
| Výška výtoku | 24 cm |
| Rozsah výtoku | 17 cm |
| Otočný výtok | áno |
| Telo | jednopákový |
| Počet otvorov | 1 |
| CORUNDox | áno |
| NANOjaskyňa | áno |
| ERGOveľkosť | áno |
| CLEANbody | áno |
| ECOflow | áno |
| SMARTnut | áno |
| HEXAGONAL | áno |
| RETROpohľad | áno |
| Nastavte obsah | akumulátor, montážna sada pre montáž bez náradia, pripojovacia hadica s tesnením x2 |
| Symbol | 75831 |
Kuchynské drezové batérie Retro spájajú tradičný štýl a inovatívnu technológiu, čo zaručuje vysokú kvalitu a bezproblémové používanie počas mnohých rokov.
Nadčasový dizajn batérií dokonale doplní štýl klasickej alebo modernej kuchyne.
Záruka 5 rokov na tesnosť nielen samotného telesa, ale aj hlavice.
Mixér má hlavu vybavenú keramickým sintrom CORUNDox so zafírovou tvrdosťou s mikroskopickými dutinkami na povrchu NANOcave, ktoré chránia mazivo pred vyplavením.
Prevzdušňovač vyrobený švajčiarskou spoločnosťou (Neoperl) s voštinovou štruktúrou znamená lepšiu ochranu proti vápenateniu a odolnosť proti drveniu. Vďaka ECOflow sa nasáva vzduch, spotreba vody sa znižuje o viac ako polovicu a zabezpečuje sa tichý postrek bez špliechania.
Telo batérie CLEANbody nemá žiadne zákutia, v ktorých by sa zhromažďovali nečistoty a baktérie, a vďaka ERGOsize poskytuje vysoko umiestnený výtok veľmi veľkorysý priestor na voľné používanie batérie.
Vďaka jedinečnej technológii SMARTnut môžete batériu úspešne a natrvalo nainštalovať bez použitia kľúčov a skúseností. Flexibilné hadice s opletením z nehrdzavejúcej ocele sú dlhšie o 15 cm, takže vás pri inštalácii neprekvapia nezvyčajné situácie.
Features:
- konštrukcia: jednopáková
- počet otvorov: 1
- názov série: Retro
- materiál: mosadz
- materiál vložky: keramika.
- farba: hnedá