| Značka | Fala |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| séria | Retro Black 2 |
| Rodzaj | stojace |
| Farba | čierna |
| Materiál | mosadz |
| Materiál rukoväte | keramika |
| Výška | 30.5 cm |
| Výška výtoku | 26 cm |
| Rozsah výtoku | 18.5 cm |
| Otočný výtok | áno |
| Telo | jednopákový |
| Počet otvorov | 1 |
| CORUNDox | áno |
| NANOjaskyňa | áno |
| ERGOveľkosť | áno |
| CLEANbody | áno |
| ECOflow | áno |
| SMARTnut | áno |
| HEXAGONAL | áno |
| RETROpohľad | áno |
| Nastavte obsah | akumulátor, montážna sada pre montáž bez náradia, pripojovacia hadica s tesnením x2 |
| Symbol | 75835 |
Kuchynské drezové batérie Retro spájajú tradičný štýl a inovatívnu technológiu, čo zaručuje vysokú kvalitu a bezproblémové používanie počas mnohých rokov. Nadčasový dizajn batérií dokonale doplní štýl klasickej alebo modernej kuchyne. RETROlook - nadčasový a tradičný štýl, ktorý dokonale doplní štýl vašej kuchyne.
Mixér je vybavený zafírovo tvrdou keramickou sintrovanou kartušou CORUNDox s mikroskopickými NANOcave dutinkami na povrchu, ktoré chránia tuk pred vyplavením. Voštinový perlátor vyrobený švajčiarskou spoločnosťou (Neoperl ) poskytuje lepšiu ochranu proti vodnému kameňu a odolnosť voči rozdrveniu. Vďaka ECOflow sa nasáva vzduch, spotreba vody sa znižuje o viac ako polovicu a zabezpečuje sa tiché striekanie bez rozstrekovania. Telo batérie CLEANbody nemá žiadne zákutia, v ktorých by sa zachytávali nečistoty a baktérie, a vďaka technológii ERGOsize poskytuje vysoko umiestnený výtok dostatok priestoru na voľné používanie batérie. Jedinečná technológia SMARTnut znamená, že batériu môžete namontovať efektívne a natrvalo bez použitia kľúčov a skúseností. Flexibilné hadice s opletením z nehrdzavejúcej ocele sú dlhšie o 15 cm, takže vás pri inštalácii neprekvapia nezvyčajné situácie. Módy sa menia a záruka vydrží - 5 rokov záruky na vodotesnosť nielen samotného tela, ale aj hlavice.
Parametre
- konštrukcia: jednopáková
- počet otvorov: 1
- názov série: Retro
- materiál: mosadz
- materiál vložky rukoväte: keramika
- farba: čierna s diskrétnym mosadzným trením