| Značka | Fala |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| séria | Retro Bronze 2 |
| Rodzaj | stojace |
| Farba | hnedá |
| Materiál | mosadz |
| Výška | 17 cm |
| Výška výtoku | 7 cm |
| Rozsah výtoku | 11 cm |
| Telo | jednopákový |
| Počet otvorov | 1 |
| CORUNDox | áno |
| NANOjaskyňa | áno |
| ERGOveľkosť | áno |
| CLEANbody | áno |
| ECOflow | áno |
| SMARTnut | áno |
| HEXAGONAL | áno |
| RETROpohľad | áno |
| Nastavte obsah | akumulátor, montážna sada pre montáž bez náradia, pripojovacia hadica s tesnením x2 |
| Symbol | 75836 |
Kúpeľňové batérie Retro spájajú tradičný štýl s inovatívnymi technológiami, ktoré zaručujú vysokú kvalitu a bezproblémové používanie počas mnohých rokov. Nadčasový dizajn batérií Retro dokonale doplní štýl klasickej alebo modernej kúpeľne. RETROlook - nadčasový a tradičný štýl, ktorý dokonale doplní štýl vašej kúpeľne.
Batéria je vybavená zafírovo tvrdou keramickou spekanou kartušou CORUNDox s mikroskopickými NANOcave dutinkami na povrchu, ktoré chránia mazivo pred vyplavením. Voštinový perlátor vyrobený švajčiarskou spoločnosťou (Neoperl) poskytuje lepšiu ochranu proti vodnému kameňu a odolnosť proti rozdrveniu. Vďaka ECOflow sa nasáva vzduch, spotreba vody sa znižuje o viac ako polovicu a zabezpečuje sa tichý postrek bez rozstrekovania. Telo batérie CLEANbody nemá žiadne zákutia, v ktorých by sa zachytávali nečistoty a baktérie, a vďaka technológii ERGOsize poskytuje vysoko umiestnený výtok dostatok priestoru na voľné používanie batérie. Jedinečná technológia SMARTnut znamená, že batériu môžete namontovať efektívne a natrvalo bez použitia kľúčov a skúseností. Flexibilné hadice s opletením z nehrdzavejúcej ocele sú dlhšie o 15 cm, takže vás pri inštalácii neprekvapia nezvyčajné situácie. Módy sa menia a záruka vydrží - 5 rokov záruky na vodotesnosť nielen samotného tela, ale aj hlavice.
Parametre
- konštrukcia: jednopáková
- počet otvorov: 1
- názov série: Retro
- materiál: mosadz
- farba: hnedá
- CORUNDox - hlava so zafírovou keramickou kartušou od renomovaného španielskeho výrobcu
- ECOflow - zmiešaný prúd vody a nasávaného vzduchu šetrí spotrebu o polovicu a nestrieka.
- CLEANbody - telo bez otvorov a zákutí, ktoré zachytávajú nečistoty a mikroorganizmy
- NANOcave - mikrodutiny, vďaka ktorým sa mazivo v hlavici nevyplavuje a hlavica funguje bez problémov dlhé roky
- SMARTnut - jednoduchá a odolná inštalácia vďaka veľkej matici, ktorú naskrutkujete bez použitia akéhokoľvek náradia
- HAXAGONal - vylepšená ochrana proti vodnému kameňu: voštinová štruktúra nahrádza klasické sieťové patróny, ktoré majú tendenciu zarastania
- ERGOsize - ergonomický mixér poskytujúci priestor na pohodlné používanie