| Značka | Fala |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| séria | Retro Bronze 2 |
| Farba | hnedá |
| Materiál | mosadz |
| Materiál sprchovej hadice | nehrdzavejúca oceľ |
| Veľkosť dažďovej sprchy | 20 cm |
| Rozsah dažďových spŕch | 33 cm |
| Dĺžka sprchovej hadice | 1.5 m |
| Rozsah výtoku | 18 cm |
| Telo | jednopákový |
| Počet otvorov | 2 |
| CORUNDox | áno |
| NANOjaskyňa | áno |
| ERGOveľkosť | áno |
| SMARTclean | áno |
| RETROpohľad | áno |
| Nastavte obsah | akumulátor, sprchová hlavica, sprchová hadica s tesnením, dažďová sprcha, potrubie s prúdovým spínačom a montážou, excentrický konektor s tesnením x2, rozeta ozdobna x2 |
| Symbol | 75838 |
Kúpeľňové batérie Retro spájajú tradičný štýl s inovatívnymi technológiami, ktoré zaručujú vysokú kvalitu a bezproblémové používanie počas mnohých rokov. Nadčasový dizajn batérií Retro dokonale doplní štýl klasickej alebo modernej kúpeľne. RETROlook - nadčasový a tradičný štýl, ktorý dokonale doplní štýl vašej kúpeľne.
Batéria je vybavená zafírovo tvrdou keramickou spekanou kartušou CORUNDox s mikroskopickými dutinkami NANOcave na povrchu, ktoré chránia mastnotu pred vyplavovaním. Voštinový perlátor vyrobený švajčiarskou spoločnosťou (Neoperl) poskytuje zvýšenú ochranu proti vodnému kameňu a odolnosť proti rozdrveniu. Telo batérie CLEANbody nemá žiadne zákutia, v ktorých by sa zhromažďovali nečistoty a baktérie, a vďaka ERGOsize vysoko umiestnený výtok poskytuje veľmi veľký priestor na voľné používanie batérie. Módy sa menia a záruka vydrží - 5-ročná záruka na tesnosť nielen samotného tela, ale aj hlavy kartuše.
- CORUNDox - hlava so zafírovou keramickou kartušou tvrdosti od renomovaného španielskeho výrobcu.
- ECOflow - zmiešaný prúd vody a nasávaného vzduchu šetrí spotrebu o polovicu a nestrieka.
- CLEANbody - telo bez otvorov a zákutí, v ktorých sa zachytávajú nečistoty a mikroorganizmy.
- NANOcave - mikrodutiny, aby sa mazivo v hlavici nevyplavovalo a hlavica fungovala bez problémov dlhé roky
- SMARTnut - jednoduchá a odolná inštalácia vďaka veľkej matici, ktorú naskrutkujete bez použitia akéhokoľvek náradia
- HAXAGONal - vylepšená ochrana proti vodnému kameňu: voštinová štruktúra nahrádza klasické sieťové patróny, ktoré majú tendenciu zarastania
- ERGOsize - ergonomický mixér poskytujúci priestor na pohodlné používanie
Obsah balenia
- mixér
- ručná sprcha
- sprchová hadica s tesnením
- dažďová sprcha
- rúrka s prepínačom prúdu a upevnením
- 2 excentrické prípojky s tesneniami
- 2 dekoratívne rozety
- manuálna
- záručný list