| Značka | Fala |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| séria | Strokkur 1 |
| Sila | 3000-3600 W |
| Napätie | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50-60 Hz |
| Priemer vodovodnej prípojky | G1/2 |
| Dĺžka výtoku | 200 mm |
| Dĺžka kábla | 1.2 m |
| Priemer tela | 70 mm |
| preferované | áno, 360˚ |
| Vstavaný filter | áno |
| ECOflow | áno |
| Tlak napájacej vody | 0.04-0.6 MPa |
| Trieda elektrickej izolácie | I |
| Stupeň ochrany | IPX4 |
| omša | 0.82 kg |
| Symbol | 75930 |
Prietokové ohrievače vody Strokkur zaručujú prístup k teplej a studenej vode bez komplikovaného vodovodného a vykurovacieho systému. Ideálne do garáže, záhrady, letného domu, kempu, pivnice, kuchyne.