| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Veľkosť | 38 mm |
| Typ zámku | voraus |
| Počet kľúčov | 3 |
| Materiál | liatina, mosadz |
| Rozmery | 38x34x17 mm |
| omša | 125 g |
| Symbol | 77062 |
Upozornenia na používanie:
Upozornenie: Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky.