| Značka | Toya |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Veľkosť západky | 85x41 mm |
| Veľkosť reťazovej dosky | 41x24 mm |
| Hrúbka reťaze | 3 mm |
| Povrchová úprava | pomosadzované |
| omša | 67 g |
| Symbol | 77900 |
Mosadzná reťaz na dvere. Dĺžka zámku 85 mm, dĺžka reťazovej platničky 24 mm, výška zámku 41 mm, výška reťazovej platničky 41 mm, hrúbka reťaze 3 mm, hmotnosť 67 g, dodatočná ochrana dverí
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Typ a veľkosť náradia vyberajte podľa druhu vykonávanej práce. Náradie nepreťažujte. Udržujte náradie mimo dosahu detí a zaobchádzajte s ním opatrne.