| Značka | Toya |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Veľkosť západky | 85x41 mm |
| Veľkosť reťazovej dosky | 41x24 mm |
| Hrúbka reťaze | 3 mm |
| Povrchová úprava | poniklované |
| omša | 66 g |
| Symbol | 77910 |
chrómovaná reťaz na dvere, dĺžka západky 85 mm, dĺžka reťazovej platne 24 mm, výška západky 41 mm, výška reťazovej platne 41 mm, hrúbka reťaze 3 mm, hmotnosť 66 g
Upozornenia na používanie:
Používanie ručného náradia môže byť nebezpečné! Pri práci používajte osobné ochranné prostriedky. Používajte len funkčné, nepoškodené náradie. Typ a veľkosť náradia vyberajte podľa druhu vykonávanej práce. Náradie nepreťažujte. Udržujte náradie mimo dosahu detí a zaobchádzajte s ním opatrne.