| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Farba | grafit |
| Rozmery | 285x200x60 mm |
| Hrúbka steny | 0.6 mm |
| Šírka prívodu | 143 mm |
| Materiál | zinkovaný plech |
| Povrchová úprava | ocynkowana |
| Typ zámku | voraus |
| Počet kľúčov | 2 |
| omša | 0.878 kg |
| Symbol | 78541 |
Poštová schránka s rozmermi 285x200x60 mm. Vyrobená z pozinkovaného oceľového plechu s hrúbkou 0,6 mm v grafitovej farbe. Poštová schránka má v hornej časti otvor s ochranným krytom. Na prednej strane je plastový panel s možnosťou pripevnenia identifikačného štítku s adresou alebo menom. Predné dvierka sú uzamykateľné. Dodávajú sa dva kľúče. Zadná strana má montážne otvory. Čistá hmotnosť 0,88 kg.