| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Farba | hnedá |
| Rozmery | 360x260x80 mm |
| Hrúbka steny | 0.6 |
| Šírka prívodu | 220 mm |
| Materiál | zinkovaný plech |
| Povrchová úprava | ocynkowana |
| Typ zámku | voraus |
| Počet kľúčov | 2 |
| omša | 1.73 kg |
| Symbol | 78557 |
Poštová schránka s rozmermi 360x260x80 mm. Vyrobená z pozinkovaného oceľového plechu hrúbky 0,6 mm v hnedej farbe. Poštová schránka má v prednej časti otvor s ochranným vekom. Predné dvierka sú uzamykateľné. Súčasťou súpravy sú 2 kľúče. Na prednej strane je plastový panel s možnosťou umiestnenia identifikačného štítku s adresou alebo menom. Zadná strana má montážne otvory. Čistá hmotnosť 1,73 kg.