| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Farba | hnedá |
| Rozmery | 310x360x100 mm |
| Hrúbka steny | 0.6 |
| Šírka prívodu | 320 mm |
| Materiál | zinkovaný plech |
| Povrchová úprava | ocynkowana |
| Typ zámku | voraus |
| Počet kľúčov | 2 |
| omša | 2.11 kg |
| Symbol | 78577 |
Poštová schránka s rozmermi 310x360x100 mm. Vyrobená z pozinkovaného oceľového plechu hrúbky 0,6 mm v hnedej farbe. Poštová schránka má vpredu otvor s ochranným vekom. Predné dvierka sú uzamykateľné. Súčasťou balenia sú 2 kľúče. Na zadnej strane sú montážne otvory. Čistá hmotnosť 2,11 kg.