| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Farba | hnedá |
| Rozmery | 380x320x105 mm |
| Hrúbka steny | 0.6 |
| Šírka prívodu | 220 mm |
| Materiál | zinkovaný plech |
| Povrchová úprava | ocynkowana |
| Typ zámku | voraus |
| Počet kľúčov | 2 |
| omša | 2.15 kg |
| Symbol | 78582 |
Poštová schránka s rozmermi 380x320x105 mm. Vyrobená z pozinkovaného oceľového plechu hrúbky 0,6 mm v hnedej farbe. Poštová schránka má v prednej časti otvor s ochranným krytom. Na prednej strane je plastový panel s možnosťou pripevnenia identifikačného štítku s adresou alebo menom. Predné dvierka sú uzamykateľné. Dodávajú sa dva kľúče. Zadná strana má montážne otvory. Čistá hmotnosť 2,15 kg 2 kľúče