| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Farba | grafit |
| Rozmery | 480x280x80 mm |
| Hrúbka steny | 0.6 |
| Šírka prívodu | 198 mm |
| Materiál | zinkovaný plech |
| Povrchová úprava | ocynkowana |
| Typ zámku | voraus |
| Počet kľúčov | 2 |
| Noviny | áno |
| omša | 2.48 kg |
| Symbol | 78591 |
Schránka na listy s rozmermi 480x280x80 mm. Vyrobená z pozinkovaného oceľového plechu s hrúbkou 0,6 mm v sivej farbe. Poštová schránka má vpredu štrbinu s ochranným vekom a priehradku na noviny Predné dvierka sú uzamykateľné. Súčasťou balenia sú 2 kľúče. Zadná strana má montážne otvory. Čistá hmotnosť 2,48 kg 2 kľúče