| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Maximálne zaťaženie | 90 kg |
| Rozmery po rozložení | 1080x390x410 mm |
| Rozmery po zložení | 710x390x190 mm |
| Veľkosť záťažovej dosky | 355x240 mm |
| Materiál | hliníkový |
| uchopenie | rozšíriteľná |
| materiál na rukoväte | oceľ |
| kolika | áno |
| Počet kolies | 2 |
| Priemer kruhu | 150 mm |
| Materiál kolies | PP, EVA |
| omša | 4.3 kg |
| Symbol | 78661 |
Skladací prepravný vozík s nosnosťou 90 kg. Veľká oceľová ložná plocha s rozmermi 355x240 mm umožňuje nakladať kartóny, škatule alebo kontajnery rôznych veľkostí. Vďaka systému rýchleho skladania možno nákladnú dosku zložiť jedným pohybom. Teleskopická rukoväť s aretačným systémom v rozloženom stave dosahuje celkovú dĺžku 1080 mm, čo umožňuje ergonomickú prepravu bez nadmernej námahy. Okrem toho inštalovaná robustná priečna tyč výrazne uľahčuje zdvíhanie nákladu. Veľkou výhodou tohto vozíka je jeho kompaktný dizajn. V zloženom stave má rozmery 190x710x390 mm. Vďaka tomu sa veľmi ľahko skladuje alebo prepravuje a ľahko sa zmestí do batožinového priestoru každého auta. Kolesá vyrobené z PP + EVA s priemerom 150 mm sú odolné voči oderu. Ľahká hliníková konštrukcia s hmotnosťou len 4,3 kg zaručuje dlhodobé používanie.
Podrobnosti:- nosnosť do 90 kg - ložná plocha 355x240 mm - systém rýchleho skladania - teleskopická rukoväť - kompaktný dizajn (zmestí sa do kufra každého auta) - ľahká hliníková konštrukcia.