| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Maximálne zaťaženie | 300 kg |
| Rozmery po rozložení | 910x610x860 mm |
| Rozmery po zložení | 910x610x210 mm |
| Veľkosť záťažovej dosky | 910x610 mm |
| Materiál | oceľ |
| Povrchová úprava | prašná farba |
| uchopenie | skladanie |
| materiál na rukoväte | oceľ |
| Typ kruhu | konštanta x2, otočné x2 |
| Počet kolies | 4 |
| Priemer kruhu | 125 mm |
| Materiál kolies | guma |
| Symbol | 78670 |
Oceľový plošinový vozík so sklopnou rukoväťou s nosnosťou 300 kg. Nákladná plošina s protišmykovou úpravou na zvýšenie bezpečnosti pri preprave. Hrany plošiny chránené gumou na tlmenie prípadných nárazov. Vybavená štyrmi gumenými kolesami, z ktorých dve sú otočné na jednoduché manévrovanie. Práškovo lakované oceľové časti.
- Rozmery nakladacej plošiny: 91 x 61 cm
- rozmery rozšíreného vozíka: 91 x 61 x 86 cm
- rozmery v zloženom stave: 91 x 61 x 21 cm
- priemyselné gumové kolesá ⌀ 125 mm
- nosnosť: 300 kg