| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Materiál | PVC |
| Rozmery | 525x256x325 mm |
| Veľkosť | 20" (500 mm) |
| Nośność | 25+3 kg |
| Bočná rukoväť | áno |
| Nastavte obsah | box na náradie, zásobník s držiakmi bitov, uzavretý úložný priestor x4, výsuvný kontajner x3 (78831) |
| Symbol | 78814 |
Skriňa na náradie 20" s modulom s 3 úložnými priehradkami. Rozmery 52,5x25,6x32,5 cm. Nosnosť boxu je max. 25 kg a modulu ďalšie 3 kg. Box má 4 zabudované organizéry s klapkami v hornom veku. Na bočnej strane boxu sa nachádzajú pohodlné úchyty na prenášanie. Vo vnútri sa nachádza výsuvná priehradka na náradie. Spodný modul je vybavený 3 úložnými boxmi 78831 typ S s rozmermi 116x161x75 mm každý. Zásobníky sú výsuvné a je možné ich nahradiť zásobníkmi s iným vybavením, ktoré sa dajú použiť ako úložný priestor alebo vybavenie nástrojovej dosky. Kontajnery sú navyše vybavené vekami 78832, ktoré zabraňujú vysypaniu obsahu pri manipulácii.