| Značka | Lund |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 9 W |
| Napätie | 6 V d.c. |
| Typ nabíjačky | sieť 100-240V~ 50-60Hz |
| Čas zahrievania | 5-10 min |
| Prepínač | áno |
| Trieda elektrickej izolácie | III |
| omša | 0.06 kg |
| Nastavte obsah | tepelný nôž, drôt (170 mm, Ø 0,02 mm), horúci rezací nôž (120 mm, Ø 1,7 mm), gravírovací nástavec (35 mm, Ø 2,8 mm), náhradný rezací drôt (1 m), stojan |
| Aplikácia | rezanie polystyrénu, Gravírovanie polystyrénu |
| Symbol | 78894 |
Užitočné na rezanie penového polystyrénu a vytváranie rytín na ňom. Je napájaná zo siete, umožňuje však krátku bezdrôtovú prevádzku (po odpojení napájacieho kábla), čo uľahčuje dosiahnutie ťažko prístupných miest.
Súčasťou balenia:
- banka s vypínačom
- hrot s reznou tyčou
- hrot s dlhou čepeľou
- koncovka s krátkym nožom na gravírovanie
- stojan a náhradná rezacia tyč