| Značka | Lund |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Vlastnosti | vŕtanie, rezanie, zrušenie, rytina, leštenie, frézovanie |
| Sila | 135 W |
| Obrat | 10 000 (I) / 15 000 (II) / 20 000 (III) / 25 000 (IV) / 30 000 (V) / 33 000 (VI) / 35 000 (max) min⁻¹ |
| Napätie | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Maximálny priemer zariadenia | 35 mm |
| Typ držiaka nástroja | sebacentrovanie |
| Veľkosť držiaka náradia | 2.3 alebo 3.2 mm |
| Rozmery | 230x60x50 mm |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| Akustický tlak | 72.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 83.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 2.60 ± 1.5 m/s² |
| omša | 0.53 kg |
| Nastavte obsah | multifunkčná brúska, flexibilné pripojenie pre prácu na ťažko dostupných miestach, brúsny kameň x10, kotúč s brúsnym papierom x6, rezný brúsny kotúč x6, |
| Obsah setu pokr. | vreteno na montáž kotúčových brúsnych kotúčov na rezanie, brúsny pás 5x, držiak na brúsne pásy, gravírovacie stylus x2, vŕtačka x2, leštiaci kotúč x2, leštiaci hrot, |
| Obsah setu pokr. 2 | vreteno na pripevnenie leštiacich nástavcov, brúsny kameň, klieština x2, vidlicový kľúč na montážnu maticu |
| Symbol | 79314 |
Multifunkčná sada nástrojov, ktorá okrem iného umožňuje: vŕtanie, brúsenie, leštenie, frézovanie, gravírovanie. Multibrúska je vybavená flexibilným pripojením, ktoré je obzvlášť užitočné pri práci na ťažko prístupných miestach.
Blokovacie tlačidlo umožňuje rýchlu výmenu bitov. Špeciálne zosilnená kruhová svorka zaručuje bezpečné upnutie bitov.
Variabilná regulácia otáčok zabezpečuje prispôsobenie pracovných otáčok typu obrábaného materiálu.
Obsah balenia:
- multifunkčná brúska
- flexibilná prípojka na prácu na ťažko prístupných miestach
- brúsne kamene - 10 ks
- brúsne papierové kotúče - 6 ks
- rezné kotúče - 6 ks
- vreteno na upínanie rezných kotúčov - 1 ks
- brúsne pásy - 5 ks.
- držiak na brúsne pásy - 1 ks.
- gravírovací krompáč - 2 ks
- vrtáky - 2 ks
- leštiace kotúče - 2 ks.
- leštiaci hrot - 1 ks.
- vreteno na upevnenie leštiacich nástavcov - 1 ks.
- brúsny kameň - 1 ks.
- upínač - 2 ks.
- kľúč na upínaciu maticu - 1 ks.
- návod na použitie
- záručný list
- kufrík