| Značka | Flo |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 550 W |
| absolútny | 11500 l/h |
| Napätie | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Priemer vodovodnej prípojky | G1, G1-1/4, G1-1/2 |
| najvyšší možný | 7 m |
| Maximálna hĺbka ponoru | 7 m |
| Prierez hriadeľa min | 40x40x50 cm |
| Max. priemer mechanických nečistôt | 35 mm |
| Maximálna teplota vody | 35 ˚C |
| Plavákový spínač | áno |
| Tepelný spínač | NIE |
| Úroveň začlenenia | ok. -0.5 m |
| Úroveň vypnutia | ok. -0.07 m |
| Materiál na bývanie | PVC |
| Celkové rozmery (priemer x výška) | 160x340 mm |
| Dĺžka kábla | 10 m |
| Trieda elektrickej izolácie | I |
| Stupeň ochrany | IPX8 |
| omša | 3 kg |
| Nastavte obsah | potápačské čerpadlo, konektor na pripojenie hadice |
| Symbol | 79772 |
Výkonné ponorné čerpadlo FLO 550 W s plastovým krytom odolným proti nárazom na čerpanie, prevzdušňovanie a cirkuláciu čistej a znečistenej vody z nádrží na dažďovú vodu, studní.
Možno ho použiť na čerpanie vody z bazénov, pivníc, rybníkov, používa sa v domácnostiach a na farmách, na rekreačných pozemkoch, v letných domoch.
- automatický plavákový spínač reagujúci na zmenu hladiny vody
- robustná konštrukcia odolná voči korózii
- celkové rozmery [mm] (priemer x výška): 160 x 340
- minimálny prierez šachty [cm]: 40 x 40 x 50
- max. teplota vody 35°C
- pogumovaný kábel: 10 m
- pripojovacie adaptéry: 1ʺ, 1-1/4ʺ, 1-1/2ʺ.