| Značka | Flo |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 450 W |
| absolútny | 16000 l/h |
| Napätie | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Priemer vodovodnej prípojky | 40 mm |
| najvyšší možný | 9 m |
| Maximálna hĺbka ponoru | 5 m |
| Prierez hriadeľa min | 40x40x50 cm |
| Max. priemer mechanických nečistôt | 25 mm |
| Maximálna teplota vody | 35 ˚C |
| Plavákový spínač | áno |
| Tepelný spínač | NIE |
| Úroveň začlenenia | ok. -0.5 m |
| Úroveň vypnutia | ok. -0.07 m |
| Materiál na bývanie | liatina |
| Celkové rozmery (priemer x výška) | 230x440 mm |
| Dĺžka kábla | 10 m |
| Trieda elektrickej izolácie | I |
| Stupeň ochrany | IPX8 |
| omša | 14.4 kg |
| Nastavte obsah | potápačské čerpadlo, konektor na pripojenie hadice |
| Symbol | 79880 |
Liatinové ponorné čerpadlo na čistú a znečistenú vodu 450 W. Kalové čerpadlo je ideálne pre domácnosti a farmy, stavebníctvo a domáce záhrady. Možno ho použiť na rýchle odčerpanie septikov, výmenu vody v nádržiach alebo vysušenie zaplavených miestností. Skriňa čerpadla je vyrobená z veľmi odolnej a odolnej liatiny, ktorá chráni zariadenie pred účinkami chemikálií a mechanickým poškodením. Čerpadlo je navyše vybavené plavákovým spínačom, ktorý zabraňuje chodu čerpadla "na sucho". Výtlak [m] / Výkon [dm3/h] 0 16 000 1 / 14 000 2 / 12 000 3 / 9 000 4 / 6 500 5 / 4 000 7 / 2 500 8 / 1 000 9 / 500 Používa sa v domácnostiach, poľnohospodárstve, záhradníctve, na výmenu vody v nádržiach (bazény, jazierka), na veľmi rýchle odčerpávanie z miestností. Čerpadlo sa dodáva s hadicovou prípojkou. Čerpadlo nie je vybavené výtlačným potrubím (hadicou).