| Značka | Flo |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 28 W |
| absolútny | 1400 l/h |
| Napätie | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Priemer vodovodnej prípojky | G1 |
| najvyšší možný | 2 m |
| Maximálna hĺbka ponoru | 2 m |
| Maximálna teplota vody | 35 ˚C |
| Dĺžka kábla | 10 m |
| Trieda elektrickej izolácie | I |
| Stupeň ochrany | IPX8 |
| omša | 1.9 kg |
| Nastavte obsah | fontánové čerpadlo, dysza x5 |
| Symbol | 79929 |
Fontánové čerpadlo značky FLO určené na čerpanie čistej vody. Čerpadlo sa používa v:
- rybníkoch
- záhradné figúrky
- fontány
Vybavené špeciálnym filtrom, ktorý sa dá demontovať na čistenie, aby sa zabránilo vniknutiu nečistôt dovnútra.
Čerpadlo sa dodáva so súpravou 5 rôzne konfigurovateľných trysiek, ktoré umožňujú vytvárať rôzne zaujímavé efekty vodného prúdu.