| Značka | Sthor |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Pracovný režim | S3 (max. 2 h zapnuté, min. 20 min. vypnuté: celkovo 12 h zapnuté) |
| Sila | 280 W |
| absolútny | 1020 l/h |
| Napätie | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Priemer vodovodnej prípojky | G1/2 |
| najvyšší možný | 68 m |
| Maximálna hĺbka ponoru | 5 m |
| Maximálna teplota vody | 35 ˚C |
| Dĺžka kábla | 10 m |
| Prierezová plocha vodiča | 3Gx0.75 mm² |
| Typ izolácie kábla | H05RN-F |
| Trieda elektrickej izolácie | I |
| Stupeň ochrany | IPX8 |
| omša | 3.9 kg |
| Symbol | 79943 |
Čerpadlo je určené na čerpanie čistej vody v domácnostiach a záhradách. Čerpadlo sa odporúča prevádzkovať v prerušovanom režime. Prípustný čas prevádzky by nemal presiahnuť 2 hodiny, po ktorých by sa mala prevádzka prerušiť, a to najmenej na 20 minút. Celkový čas prevádzky v takýchto cykloch by nemal presiahnuť 12 hodín.
Parametre:
- Menovité napätie [V~]: 220 - 230
- Menovitá frekvencia [Hz]: 50
- Menovitý výkon [W]: 280
- Trieda elektrickej ochrany: I
- Trieda ochrany krytom (IP): IPX8
- Maximálny výkon [dm3 /h]: 1020
- Priemer pripojenia hadice (vnútorný) ["]: 1/2
- Priemer prípojky hadice (vonkajší) [mm]: 19
- Maximálna výška vypúšťania [m]: 68
- Maximálna hĺbka ponorenia [m]: 5
- Dĺžka kábla [m]: 10
- Max. teplota vody [stupňov C]: 35
- Hmotnosť [kg]: 3,9
- Pracovný cyklus: max. 2 h zapnutý, min. 20 min. vypnutie: spolu 12 h zapnuté)