| Značka | Flo |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Sila | 350 W |
| absolútny | 1200 l/h |
| Napätie | 220-230 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| najvyšší možný | 70 m |
| Maximálna hĺbka ponoru | 5 m |
| Maximálna teplota vody | 35 ˚C |
| Dĺžka kábla | 10 m |
| Prierezová plocha vodiča | 3Gx0.75 mm² |
| Typ izolácie kábla | H05RN-F |
| Trieda elektrickej izolácie | I |
| Stupeň ochrany | IPX8 |
| omša | 4 kg |
| Symbol | 79944 |
Ponorné čerpadlo určené na čerpanie čistej vody zo studní, záhradných jazierok, rybníkov, ako aj na zavlažovanie pozemkov.
Charakteristika:
- Membránový čerpací systém umožňuje vysoký výkon pri relatívne nízkej spotrebe energie a malom priemere čerpadla
- robustné duralové puzdro odolné voči rastu rias
- výška zdvihu vody: 70 m
- maximálny ponor: 5 m
- výkon: 1200 l/h
- pripojenie: 1/2ʺ na záhradnú hadicu