| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| Maximálne zaťaženie | 1000 kg |
| Maximálna výška zdvihu | 2.5 m |
| Dĺžka reťaze | 3 m |
| Maximálna výška upevňovacieho bodu navijaka | 2.7 m |
| Počet nosných reťazí | 1 |
| Veľkosť článku záťažovej reťaze | 6x18 mm |
| Skladovacia teplota | 0~40 ˚C |
| omša | 9 kg |
| Symbol | 80751 |
Reťazový navijak má ručný pohon a účinnú planetovú prevodovku, ktorá umožňuje zdvihnúť hmotnosť až 1 000 kg. Kalibrované články vyrobené z vysokokvalitnej ocele majú značnú pevnosť v ťahu a tiež vysokú odolnosť proti starnutiu. Zariadenie je vybavené bezpečnostným hákom, ktorý má blokovacie zariadenie zabraňujúce uvoľneniu bremena. Reťazový navijak je zariadenie na zdvíhanie ťažkých predmetov do 1 000 kg Reťazový navijak je zariadenie na zdvíhanie ťažkých predmetov - reťazový navijak - fixačný hák - návod na použitie