| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Veľkosť držiaka náradia | 1/2" (12,7 mm) |
| Typ držiaka nástroja | vodič |
| Pracovný tlak max | 0.63 MPa |
| Potrebný prietok vzduchu | 226 l/min |
| Obrat | 0-7000 min⁻¹ |
| Maximálny krútiaci moment | 340 Nm |
| Veľkosť rýchleho konektora | štandardná |
| Priemer vzduchovej prípojky (PT) | štandardná |
| Vnútorný priemer hadice prívodu vzduchu | 3/8" (9,5 mm) |
| Dĺžka | 205 mm |
| Akustický tlak | 95.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akustická sila | 106.0 ± 3.0 dB(A) |
| Vibrácie | 9.1 ± 1.5 m/s² |
| omša | 2.2 kg |
| Počet kusov v sade | 14 |
| Nastavte obsah | pneumatický kľúč, hadicový konektor, šesťhran x10 (9, 10, 11, 13, 14, 17, 19, 22, 24, 27), predĺženie 1/2" (12,7 mm); (L=125 mm), 4 mm šesťhranný kľúč, mini olejček |
| Symbol | 81101 |
Pneumatický rázový kľúč 1/2'' s nástrčkami, 16 dielov
Pneumatický rázový kľúč je výkonný a profesionálny nástroj určený na vykonávanie prác vo vulkanizačných dielňach, ako aj v domácnostiach. Je veľmi vhodný na uvoľňovanie a uťahovanie skrutiek kolies rôznych typov motorových vozidiel. Vďaka svojej všestrannosti je vynikajúcim doplnkom dielní.
Obsah balenia
- Pneumatický kľúč
- olejový filter
- Hadicová prípojka 1/4"
- nástrčný kľúč 9 mm, 10 mm, 11 mm, 13 mm, 14 mm, 17 mm, 19 mm, 22 mm, 24 mm, 27 mm
- predĺženie 1/2"; 125 mm
- imbusový kľúč 4 mm
- mini olejnička
- návod na použitie
- záručný list
- kufrík
Technické údaje
- jednotka: KPL
- tlak [bar]: 6.3
- krútiaci moment [Nm]: 312
- otáčky/min/max: 0-7000
- balenie: BMC
- veľkosť rýchlospojky [palce]: 1/4"
- kapacita [l/min]: 155
- počet prvkov [ks]: 14
- veľkosť [palce]: 1/2