| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRE |
| vrchol | 1.2 MPa |
| Priemer vzduchovej prípojky (PT) | štandardná |
| Priemer tlakomeru | 75 mm |
| Dĺžka hadice | 40 cm |
| Akustická sila | 70 dB(A) |
| Vibrácie | 2.5 m/s² |
| omša | 0.37 kg |
| Symbol | 81650 |
Vysokokvalitná čerpacia pištoľ s manometrom od spoločnosti Vorel .
Robustná konštrukcia tela, hadice a koncovky zaručuje dlhodobé používanie. Tlakomer s maximálnym tlakom do 8 barov.
Nevhodné pre pneumatiky motorových vozidiel.
- Hustiaca pištoľ s manometrom - návod na obsluhu - záručný list
Upozornenia na používanie:
Prístroj nie je určený pre pneumatiky motorových vozidiel.