| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Maximálne zaťaženie | 90 kg |
| Rozmery | 240x380x50 mm |
| Materiál | oceľ |
| Materiál sedadla | potiahnuté vinylom |
| počet zásuvných miest | 1 |
| kolika | áno |
| Počet kolies | 4 |
| Priemer kruhu | 50 mm |
| Ložisko | áno |
| Typ ložiska | gula |
| Symbol | 81824 |
Dielenská pojazdná stolička pre mechanika. Efektívny pohyb zaručujú štyri kolieska s priemerom 2". Rám z oceľového profilu, sedadlo potiahnuté ľahko čistiteľným vinylom. Pod sedadlom sa nachádza zásuvka na náradie a drobné súčiastky na ložiskových klzákoch. Nosnosť stoličky približne 90 kg.