| Značka | Sthor |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRF |
| Maximálny tlak | 0.69/6.9/100 MPa/bar/PSI |
| Efektívnosť | 25 l/min |
| Napätie | 5 V d.c. |
| Maximálny prúd | 1 A |
| Typ batérie | Li-Ion |
| Kapacita batérie | 2000 mAh |
| Napätie batérie | 7.4 V d.c. |
| Typ nabíjačky | USB |
| Doba nabíjania | 4-6 h |
| Dĺžka hadice | 40 cm |
| Typ zobrazenia | LED |
| Indikátor nabitia batérie | áno |
| Osvetlenie pracoviska | áno |
| Nastavte obsah | kompresor, had, čerpací adaptér, univerzálne hroty na nafukovanie lôpt, matracov a pod. x2, |
| Symbol | 82120 |
Bezdrôtový kompresor s digitálnym tlakomerom LED. Je napájaný vstavanou dobíjateľnou batériou, ktorá sa nabíja prostredníctvom USB pripojenia. Kompresor je užitočný na dofukovanie kolies automobilov, bicyklov, štvorkoliek, na pumpovanie lôpt atď. Vďaka kompaktným rozmerom je zariadenie praktické a ľahko sa skladuje. Prístroj automaticky ukončí prevádzku po dosiahnutí nastaveného tlaku. Kompresor má zabudovaný indikátor nabitia. Vstavané osvetlenie pracoviska zvyšuje komfort používania po zotmení.
- výkon: 25 l/min
- Dĺžka čerpacej hadice: 40 cm
- maximálny tlak: 6,9 bar / 100 PSI
- čas nabíjania: 4 - 6 hodín
- Kapacita batérie: 2000 mAh
- rozmery: 13,5 x 20,5 x 5 cm