| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Dĺžka | 20 m |
| Typ predlžovacieho kábla | domov |
| Maximálny výkon | 1380 W |
| Napätie | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Typ gniazda | C |
| Typ zástrčky | C |
| Ground | NIE |
| Počet zásuviek | 1 |
| Typ izolácie kábla | H05VV-F |
| Prierezová plocha vodiča | 2x1.5 mm² |
| Farba | oranžová |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| Prepínač | NIE |
| Symbol | 82673 |
20 m dlhý predlžovací kábel s jednou zásuvkou s hrubou oranžovou izoláciou. Užitočný doma a v garáži. Maximálny výkon pripojeného spotrebiča: 1380 W.
- farba: oranžová
- počet zásuviek: 1
- uzemnenie: nie
- dĺžka: 20 m
- prierez kábla: 2x1,5 mm²
- trieda ochrany proti vniknutiu: IP20
Upozornenia na používanie:
Pred použitím predlžovaciu šnúru úplne rozviňte. Pred pripojením zástrčky predlžovacej šnúry do sieťovej zásuvky sa uistite, že parametre uvedené na predlžovacej šnúre zodpovedajú parametrom sieťovej zásuvky. Pred použitím predlžovacej šnúry skontrolujte, či nie je poškodená. Je zakázané používať predlžovaciu šnúru, na ktorej bolo zistené akékoľvek poškodenie izolácie kábla, ako aj samotných zásuviek a zástrčky. Je zakázané opravovať poškodený predlžovací kábel svojpomocne. Poškodený kábel sa musí vymeniť za nový, ktorý je bez závad. Výmenu musí vykonať osoba s príslušnou kvalifikáciou. Počas prevádzky zabráňte kontaktu kábla s horúcimi alebo ostrými predmetmi. Ak zistíte poškodenie kábla, okamžite odpojte predlžovací kábel zo sieťovej zásuvky.