| Značka | Vorel |
| Subjekt zodpovedný za tento výrobok v EÚ | TOYA S.A.Viac |
| Séria | GRD |
| Rodzaj | SMD LED |
| Sila | 3.2 W |
| Svetelný tok | 280 lm |
| Svetelný zdroj | 16 LED |
| Teplota farby | 4000 K |
| Napätie | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Materiál | PVC |
| Materiál tienidla | PVC |
| Farba tienidla | jasný |
| Rozmery | 450x35 mm |
| Funkcia baterky | NIE |
| Prepínač | NIE |
| Magnet | NIE |
| Háčik | áno, obratový |
| Počet háčikov | 1 |
| Dĺžka kábla | 5 m |
| Prierezová plocha vodiča | 2Gx0.75 mm² |
| Typ izolácie kábla | H05VV-F |
| Trieda elektrickej izolácie | II |
| Stupeň ochrany | IP20 |
| Symbol | 82699 |
Univerzálne káblové prenosné svietidlo SMD LED. Je ideálnou náhradou za obľúbené lacné žiarivky, ktoré sa bežne používajú v dielňach alebo garážach pre domácich majstrov. Vďaka účinným a moderným zdrojom LED SMD poskytuje svietidlo trojnásobne vyšší svetelný tok 280 lm.
Svietidlo je vybavené päťmetrovým polyvinylovým prívodom. Lampa využíva zosilnený ohyb na ďalšiu ochranu kábla pred odieraním.
Použitie zdroja SMD LED znamená ďalšie výhody:
- nie je potrebné vymieňať žiarivku
- vyššia odolnosť svietidla proti mechanickému poškodeniu
- mnohonásobne dlhšia životnosť zapaľovacieho systému
- výrazne nižšia spotreba energie: 3,2 W SMD LED poskytuje trikrát väčší svetelný tok ako 8 W žiarivka
- farba svetla 4000 K priaznivá pre oko
Určené použitie / aplikácia
Žiarovku možno používať ako hobby svietidlo aj profesionálne v automobilovej dielni.
Technické údaje
- zdroj svetla: SMD LED
- výkon [W]: 3,2
- svetelný tok [lm]: 280
- farba svetla: 4000 K
- napájanie: 230 V 50 Hz
- trieda ochrany: II
- stupeň ochrany [IP]: IP 20
- kryt: viečko a zásuvka z plastu
- farba: čierna
- difúzor: priehľadné PVC
- rozmery [mm]: 450 x 35
- háčik: áno
- magnet: nie
- vypínač: nie
- kábel: PVC 2x0,75 mm2
- dĺžka kábla [m]: 5